12-06-2010 00:03
Tytuł: ...
Nikon FE10, Fuji Color 200Iso, skan z labu...no i kadr z PS...
Komentarze
implicite
Niegupie to.
5 lat temu
implicite
Niegupie to.
11 lat temu
Generacja
dziękuję...
16 lat temu
silver-shira
dobre, podoba mi się 
16 lat temu
rbit9n
o tak!
16 lat temu
fotofornax
Lubię takie fotografie! Ta jest świetna!
16 lat temu
januszM
Bardzo ładna kompozycja 
16 lat temu
Pietrek
wygląda dobrze, wieloznacznie, podoba się
16 lat temu
AnnaN

16 lat temu
jarek
Fajne
16 lat temu
lhplus
Witam,
to prawie jak Mondrian! Ciekawe.
LH
16 lat temu
implicite
Niegupie to.