Autor

kangurg

07-06-2010 21:19

Tytuł: .

papier, kamera wlasnej konstrukcji

Komentarze

xrog

xrog

O tak, dzieje się i to pozytywnie!

16 lat temu
Malczer

Malczer

Widzi się. Fajne zaświetlenia ...

16 lat temu
rafaln70

rafaln70

dobre to jest , tylko przekręcił bym wschód na zachód bądź odwrotnie aby po arabsku nie czytać

16 lat temu
Grisza

Grisza

dużo się dzieje

16 lat temu
irmi

irmi

fajne , kawał świata na jednym kawałku papieru

16 lat temu
Pietrek

Pietrek

przyciąga uwagę, nieźle !

16 lat temu
AnnaN

AnnaN

Wiesz co... fajne!

16 lat temu