Autor

zaquadnik

07-06-2010 20:45

Tytuł: ...gdy pełno w szkle (?)

Praktica MTL5 + Auto Revuenon 3.8/35-105 Fuji Color 200

Komentarze

pawelm

pawelm

chryzantemy złociste...piosenka

16 lat temu
Malczer

Malczer

Ja też mam słabość... ale do pełnych

16 lat temu
irmi

irmi

dla mnie bomba , ale ja mam słabość do morskich

16 lat temu
rouge

rouge

Gata napisał(a):
a liścik gdzie?


Przepity.

16 lat temu
Gata

Gata

a liścik gdzie?

16 lat temu