07-06-2010 15:27
Tytuł: Żuraw
Nikon FE10, Fuji color 200iso, skan z labu, poprawki PS, pierwsza próba w podwójnej ekspozycji...
Komentarze
Gata
ciekawe to jest 
16 lat temu
Generacja
wolę 18+...
16 lat temu
theropat
| Malczer napisał(a): Theropat, no i o to chodzi, o to chodzi ... |
no jesli tak to przed Generacją pierwsza pięciolatka do zrobienia..
16 lat temu
Malczer
Theropat, no i o to chodzi, o to chodzi
...
16 lat temu
Generacja
ciekawe skojarzenia, hmm może ja za młody jestem na takie wizje... :p
16 lat temu
theropat
naświetlone wzorowo.. ale te cegły mi nie leżą, jakoś mi sie z PRL'owym 310% normy kojaży, i to tak obleśnie wprost..
16 lat temu
Pet
O właśnie! Takie dabl-ekspozycję, to ja proszę państwa bardzo chętnie!