06-06-2010 21:01
Tytuł: .
Komentarze
Malczer
Ja bym nie mógł zrobić takiego zdjęcia. Jeszcze nie robią takich fortepianów 
16 lat temu
czarek
A pani odkręca filtr stopami?
16 lat temu
jacek_slopek
Albo fortepian jest na warsztacie i wymieniany jest olej 
16 lat temu
kawanalawie
Kiszki jej marsza grają!
16 lat temu
Insaniae
dobrze, że nie kiev, pewnie by już nie wstała (:
16 lat temu
czarek
Łoj... na panią upadł fortepian...?
16 lat temu
Frelka
ciekawe spojrzenie na muzykę