Autor

CHoSSeN_OnE

04-06-2010 21:58

Tytuł: 18-stki są git!

Czajka dwa z Kodakiem Gold 200

Komentarze

DAAD

DAAD

Podoba się klimat zdjęcia

14 lat temu
CHoSSeN_OnE

CHoSSeN_OnE

Ponoć czasem dobrze jest wciągnąć...

16 lat temu
czarek

czarek

CHoSSeN_OnE napisał(a):
Pstrykasz i pstrykasz, a końca nie widać...


Bo końca nie należy wciągać do kasety.

16 lat temu
CHoSSeN_OnE

CHoSSeN_OnE

Yeti napisał(a):
Fajne jest.
To ten aparat robi dwa razy wiecej zdjec z jednej rolki?

Tak, to jeden z tych aparatów z formatem połówkowym, czyli 72 zdjęciami na filmie 36. Pstrykasz i pstrykasz, a końca nie widać...

16 lat temu
Yeti

Yeti

Fajne jest.
To ten aparat robi dwa razy wiecej zdjec z jednej rolki?

16 lat temu
CHoSSeN_OnE

CHoSSeN_OnE

Niekoniecznie.

16 lat temu
rbit9n

rbit9n

a to już chyba karalne jest.

16 lat temu
CHoSSeN_OnE

CHoSSeN_OnE

A ja i tak wolę trzynastki...

16 lat temu
Malczer

Malczer

Ew. ryczące czterdziestki ...

16 lat temu
viper1986

viper1986

Podobno trzydziestki są perfekcyjne...

16 lat temu
rbit9n

rbit9n

ja wolę siedemnastki :p

16 lat temu