Autor

Sylw_K

02-06-2010 19:18

Tytuł: Odrobinę rudości nie zaszkodzi

Canon EOS 1v + Canon EF 50mm/1,8 II Rollei Retro 100 w Rodinalu 1+100, 20st.

Komentarze

implicite

implicite

Ciekawe czy rudy błąka się jeszcze po tym świecie.

6 lat temu
bolas

bolas

Kocur ma mine jakbyś mu nóżki taśmą izolacyjną spętał

16 lat temu
Pawiment

Pawiment

Też mam takiego jaśniutkiego z malowanymi prążkami.

16 lat temu
Sylw_K

Sylw_K

Jasny i "pręgowany tygrysio" :-)

16 lat temu
Pawiment

Pawiment

Chyba musi to być bardzo jasny rudzielec.

16 lat temu
Sylw_K

Sylw_K

Przepraszam, niebawem zrobię w kolorkach :-).

16 lat temu
irmi

irmi

to byś przynajmniej tytułem nie drzaźnił :p

16 lat temu
Sylw_K

Sylw_K

Bo mi kolorowa Portra nie dojechała :-(

16 lat temu
MartaW

MartaW

no ale po co odzierać rudość z koloru? hmm...

16 lat temu