02-06-2010 19:18
Tytuł: Odrobinę rudości nie zaszkodzi
Canon EOS 1v + Canon EF 50mm/1,8 II Rollei Retro 100 w Rodinalu 1+100, 20st.
Komentarze
bolas
Kocur ma mine jakbyś mu nóżki taśmą izolacyjną spętał 
16 lat temu
Pawiment
Też mam takiego jaśniutkiego
z malowanymi prążkami.
16 lat temu
Sylw_K
Jasny i "pręgowany tygrysio" :-)
16 lat temu
Pawiment
Chyba musi to być bardzo jasny rudzielec.
16 lat temu
Sylw_K
Przepraszam, niebawem zrobię w kolorkach :-).
16 lat temu
irmi
to byś przynajmniej tytułem nie drzaźnił :p
16 lat temu
Sylw_K
Bo mi kolorowa Portra nie dojechała :-(
16 lat temu
MartaW
no ale po co odzierać rudość z koloru? hmm...
16 lat temu
implicite
Ciekawe czy rudy błąka się jeszcze po tym świecie.