Autor

Pawiment

02-06-2010 12:57

Tytuł: Popielno 2010

Zenit + Rubinar 300, dziki koń.

Komentarze

lhplus

lhplus

Witam,
śliczny zwierzak! Fotka troszkę zerwana, nie szkodzi. Lubię te zwierzaki! Są takie niesamowite! Jesteśmy tak blisko nich, niby wiemy o nich wszystko, a one mają swój świat i, właściwie nic o nich nie wiemy!
LH

16 lat temu
irmi

irmi

grzywka mięciusia jak koci ogonek

16 lat temu
MartaW

MartaW

słodziak!

16 lat temu