O stowarzyszeniu


...

Regulamin Forum i Galerii Stowarzyszenia Miłośników Aparatów Tradycyjnych.


 1. Forum służy społeczności miłośników analogowej fotografii do wymiany doświadczeń oraz przyjaznej dyskusji na tematy fotograficzne i nie tylko. Jeśli powyższe nie jest Twoim celem, poszukaj sobie innego miejsca w sieci.
 2. W czasie aktywności na Forum obowiązuje ogólna zasada „nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe”, pamiętaj o niej naciskając „Enter” pod swoim postem.
 3. Na Forum można dyskutować o wszystkim, drobne wyjątki to tematy polityczne, religijne, wypowiedzi będące przejawem dyskryminacji ze względu na wyznanie, płeć, orientację seksualną czy rasę oraz nawołujące do przemocy. Nie można również publikować wypowiedzi zawierających wulgaryzmy oraz zachęcających do łamania obowiązującego prawa.
 4. Powtarzające się niemerytoryczne wypowiedzi prowadzące do bezproduktywnych sporów i kłótni (trolling) mogą wiązać się z usunięciem ich autora z naszej społeczności.
 5. Zamieszczanie treści będących reklamą jakichkolwiek produktów, usług czy organizacji może zostać dokonane wyłącznie za zgodą Administracji portalu.
 6. Administracja zastrzega sobie prawo do moderowania Forum oraz zmieniania treści postów i komentarzy. Zamieszczone na Forum treści sprzeczne z niniejszym regulaminem będą usuwane przez Administrację portalu.
 7. Przed zadaniem pytania na Forum wskazane jest użycie wyszukiwarki i sprawdzenie czy odpowiedź na nie, nie została już wcześniej udzielona.
 8. Zasady dodawania zdjęć do Galerii:
 • zdjęcia zamieszczane w Galerii muszą być wykonane na tradycyjnym materiale światłoczułym (oczywiście konwersja do postaci cyfrowej i modyfikacja plików nie narusza regulaminu). Nie należy zamieszczać zdjęć, które pierwotnie zarejestrowane zostały na matrycy cyfrowej.
 • każdy zarejestrowany użytkownik portalu może zamieścić dwa zdjęcia dziennie,
 • dodając zdjęcie do Galerii użytkownik równocześnie domyślnie potwierdza, że zdjęcie jest jego własnością i nie narusza praw osób trzecich ani nie jest obciążone żadnymi roszczeniami,
 • maksymalna wielkość obrazu nie powinna przekraczać 2 megabitów.
 1. Dokonując rejestracji lub aktywacji istniejącego konta użytkownik portalu akceptuje niniejszy regulamin.